Lajm i Fundit/Burri kërcënon gruan me thikë, ndërhyn policia

81

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qyetin e Vlorës.

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Vlorë arrestuan në flagrancë shtetasin F. K., 34 vjeç, banues në Vlorë, pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe ka kanosur me mjet prerës (thikë) bashkëshorten e tij.