LAJM I FUNDIT/Audi luksoz fluturon nga rruga, përfundon në një oborr shtëpie

294

Një aksident ka ndodhur në autostradën Rrogozhinë-Lushnje në afërsi të fshatit Konjat.

Një automjet tip Audi luksoz me targa AA 189 CZ ka dalë nga rruga si pasojë e shpejtësisë dhe ka kaluar barrierat mbrojtëse të rrugës.

Më pas ka hyrë në oborrin e banesës që ndodhej anës rrugës.

Në mjet udhëtonin dy djem të rinj të cilët aktualisht po mjekohen në spitalin e Lushnjes.