Labinot Gashi baba për herë të parë, zbulohet gjinia e fëmijës

39

Moderatori i njohur Labinot Gashi do të bëhet baba për herë të parë.
Dhe bashkëshortja e tij Qendresa Bajrami ka zbuluar gjininë e fëmijës.
Çifti do mirëpresë së shpejti në jetë një vajzë.

Qëndresa ka publikuar një foto një rrjetet sociale ku mban në duar një palë çorape të vogla ngjyrë rozë.
“Kjo fotografi do të thotë shumë për mua, asnjë fjalë nuk mund të përshkruajë ndjenjën e asaj që po vjen,”-shkruan ajo.