13 C
Tirana
Saturday, August 15, 2020

Në burg për vjedhjen e Lamborghinit, gabimi që bënë autoritetet me shtetasin kosovar

Policia dha para disa ditësh njoftimin se një 36 vjeçar nga Kosova ishte ndaluar pasi dyshohej se kishte vjedhur një makinë luksoze në Lamborghini. Shtetasi...

Ky është pozicioni më i mirë për të fjetur!

0
Fjetja me shpinë është parë si një nga mënyrat më të shëndetshme për trupin. Edhe pse ka mendime pro dhe kundër për çdo pozicion...

Çfarë shihni më parë? Përgjigjia mund të zbulojë shumë gjëra mbi...

0
Shkëmb: Ju jeni një person optimist që përshtatet lehtësisht me ndryshimet në mjedisin që ju rrethon. Ju jeni të aftë të gjeni shpejtësi të...

Nuk e dinim! Ja çfarë kanë punuar më përpara aktorët e...

0
Sot i shohim në filma e seriale shumë të suksesshëm turq dhe me rolet e tyre kanë fituar dashurinë e publikut, por jo të...

Nuk i dinim! Ja emrat e vërtetë të VIP-ve shqiptarë (FOTO)

0
Ju i njihni nga ekrani me emrat e tyre të artit dhe mendoni se Noizy apo 2 Ton janë reperat tuaj të preferuar, por...

Dalin pamjet/ Pasanikët e SHBA nisin jetën e re brenda bunkerëve,...

0
Edhe pse për shkak të pandemisë së Covid-19 shumë prej bizneseve po kalojnë një periudhë të vështirë ekonomike, për disa biznese ditët e izolimit...