Kundërshtuan me dhunë forcat e policisë, arrestohen dy të rinjtë në Kukës

0
2

2 të rinj të moshave 21-vjeç kanë rënë në prangat e policisë në Kukës pasi në bashkëpunim me njëri tjetrin kanë kundërshtuar me dhunë forcat e policisë, pasi ishin përfshirë në një konflikt me disa persona të tjerë.

Në pranga kannë rënë J. O., 21 vjeç, banues në Bajram Curr dhe M. N., 21 vjeç, banues në fshatin Lekurtaj, Tropojë.

“Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tropojë, për veprën penale “Kundërshtimi i punonjësit të policisë së rendit publik”, njofton policia.