Kourtney i bën një dhuratë fansave të saj, pozon tërësisht e zhveshur

31

Femrat e familjes Kardashian dinë si të jenë gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Motrat e famshme janë gjithnjë shumë aktive në rrjetet sociale dhe shpesh i “qerasin” fansat e tyre edhe me foto hot. E pikërisht këtë ka bërë edhe Kourtney Kardashian.

Ajo ka hedhur një fotografi në të cilën shfaqet komplet nudo, teksa mban në njërën dorë laptopin, ndërsa në tjetrën një filxhan me kafe.

Këtë foto, ylli e ka ndarë me 74 milionë ndjekësit e saj në Instagram dhe ka marrë mjaft komente.