Kosovë, qëlloi aksidentalisht veten me armë, vdes polici

33

Një efektiv i policisë ka ndërruar jetë pasi është plagosur aksidentalisht me armën. Ngjarja ka ndodhur në një fshat të Podujevës në Kosovë.

Burime për Klan Kosovës raportuan se togeri kishte qëlluar veten aksidentalisht gjatë kohës që kishte dalë për gjueti.

Policinë e Kosovës dhe QKUK-në nuk kanë ndonjë deklaratë zyrtare, ndërkohë që nuk dihen ende shkaqet se si ka ndodhur ngjarja.