Kronikë LAJME Lajmi i Fundit

Korçë, përplas 65-vjeçarin, shoferi arratiset nga vendi i ngjarjes

Një makinë përplasi një këmbësor të moshuar në Korçë para pak minutash.

Drejtuesi i makinës është larguar nga vendi i ngjarjes pas aksidentit. Por mësohet se policia e ka identifikuar autorin dhe po punon për shoqërimin e tij dhe zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Ndërkohë, 65-vjeçari i aksidentuar është shtuar në spital. Gjendja e tij nuk bëhet me dije.