Korçë, një punonjës i shërbimeve publike gjendet i vdekur në rrugë, dyshimet e para

251

Një punonjës i Ndërmarrjes së Shërbimeve Publike në Korçë është gjendur i pajetë në vendin e quajtur “Ura e Fajancës”.

Dyshohet se i ndjeri ka humbur jetën nga shkaqe natyrale pasi në trupin e tij nuk ka shenja dhune.

Megjithatë, policia po heton ngjarjen si dhe pritet një ekspertim mjeko-ligjor.

Ndërkohë, trupi viktimës është dërguar në morgun e qytetit.