Konflikt në familje, i riu dhunon gruan e godet me thikë kunatin

217

Një sherr në familje ka degjeneruar në dhunë dhe plagosje në një banesë në Laprakë. Një 27-vjeçar ka dhunuar bashkëshorten e tij dhe ka plagosur kunatin.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme, ku pas një konflikti në familje, Petrit Avdillari, 27 vjeç, ka qëlluar me thikë 3 herë kunatin e tij, Denis Ziu 29 vjeç.

Dhunë fizike dhe psikologjike ka përjetuar edhe bashkëshortja e Petrit Avdillarit, e cila ka marrë urdhër të menjëhershëm mbrojtjeje.

Policia po punon për arrestimin e 27-vjeçarit.