Kledi Bahiti i dashuruar me konkurrenten e re në “Kënga Magjike”

70

Një tjetër lidhje i është shtuar showbizz-it shqiptar dhe bëhet fjalë për kompozitorin Kledi Bahiti e ish-konkurrenten e “Gjeniut të vogël”, Krusita.

Dyshja janë parë së fundmi shpesh nën shoqërinë e njëri-tjetrit dhe madje janë parë bashkë edhe në provat e “Kënga Magjike”, ku Krusita konkurron në kategorinë e artistëve të rinj.