Kim Kardashian merr dhuratë 14 milionë dollarëshe për Krishtlindje

40

Kanye West i dhuroi bashkëshortes së tij një dhuratë me vlerë 14 milionë dollarë për Krishtlindje.

Reperi bleu një ndërtesë në plazhin Miami, me të cilën surprizoi Kim pikërisht në festën e Krishtlindjeve. E gjithë shtëpia ka 4 dhoma, 5 tualete, një tarracë të madhe, palestër, pishinë dhe spa.

Ndër të tjera, dhurata e Kim është përballë me plazhin. Banesa shitej për 15.5 milionë dollarë, por Kanye ia doli që të ulte pak çmimin.