Khloe Kardashian tregon linjat disa muaj mbas lindjes

59

Edhe pse jemi në muajt e ftohtë të vitit, Khloe Kardashian ka vendosur të pozojë me bikini dhe të nxjerrë në plan të parë trupin e saj.

“Trupi juaj është muskul, filloni ta trajnoni që të shihni anën më pozitive të gjithçkaje. Mendimi pozitiv, ndenja pozitive,” – ka shkruar bukuroshja në përshkrim. Kohët e fundit Khloe Kardashian shfaq trupin e saj, duke i mahnitur të gjithë me linjat perfekte.

Khloe njoftoi se ishte shtatzënë në dhjetor të vitit 2017, kurse në muajin prill lindi vajzën True Thompson.