Këngëtarja Baby G kapet në gjendje të rëndë shëndetësore pas mbidozës

51

Ditën e djeshme në Kosovë është vënë në dijeni lajmi i gjetjes së këngëtares nga Kukësi e njohur si Baby G në gjendje të rëndë shëndetësore.

Baby G u kap nga policia me lëndë narkotike, mbrëmjen e së shtunës në Prishtinë dhe është dërguar menjëherë në urgjencën e Kosovës për shkak të gjendjes së rënduar shëndetësore pas një mbidoze droge dhe përzierjes së lëndëve narkotike.

Baby G tashmë është transferuar në spitalin e Psikiatrisë.