“Kënga Magjike”, surpriza e Bora Zemanit

43

Nata e dytë e edicionit të 20-të të “Këngës Magjike” në Tv Klan ka startuar plot emocione ku nuk do të mungojnë dhe surprizat.

Në natën e parë balerina Klaudia Pepa, përveç moderimit të spektaklit, performoi një numër baleti nën shoqërinë e balerinëve të Mediaset, i dhanë më shumë dritë skenës magjike të realizuar nga një prej emrave më të mëdhenj të skenave të RAI-t, Gaetano Castelli, ndriçimin e Pino Kuinit.

Por sonte pati një tjetëe surprizë, pasi Bora Zemani interpretoi në këndim dhe kërcim nën shoqërinë e balerinëve të Tv Klan me koreografi të Albi Nakos.