Kendall Jenner i tejkalon pritjet në “Fashion Awards 2018”

43

Në shfaqjen vjetore të “Fashion Awards 2018”, supermodelja Kendall Jenner i tejkaloi të gjithë pritjet.

Modelja u shfaq në tapetin e kuq e veshur me një fustan ngjyrë ari transparent që i ekspozonte format e saj.

Kendall dukej shumë seksi dhe tërheqëse.