Aktualitet LAJME Lajmi i Fundit SLIDER 1

Kavajë, arrestohet 51-vjeçari, u kap me 27 doza kokainë

Policia e Shtetit në Kavajë ka arrestuar një 51-vjeçar, pasi atij iu gjetën lëndë narkotike e llojit kokainë dhe shuma të konsiderueshme të hollash, të cilat dyshohen se janë fituar nga shpërndarja e lëndës narkotike. Burimet zyrtare policore bëjnë të ditur se shtetasi N. B., 51 vjeç, u arrestua në flagrancë.

Në momentin e arrestimit, personit në fjalë iu gjetën 27 doza kokainë, 740 000 lekë, 1 000 euro, dy aparate celularë dhe një automjet.

Materialet procedurale për këtë çështje i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë në Kavajë për veprime të mëtejshme hetimore për veprën penale të prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike.

admin

Shto nje Koment

Klikoni këtu për të postuar një koment