Kamëz, adoleshentja godet me thikë kunatin

41

Një 17 vjeçare plagosi me thikë kunatin. Ngjarja është regjistruar mbrëmjen e 6 qershorit në Kamëz.

Nga informacionet që kanë arritur të sigurojë gazetari i RTV Ora Besar Bajraktari mësohet se

Arjan Metallari kishte shkruar në banesë në gjëndje të dehur dhe aty ka nisur konflikt verbal që më pas ka degjeneruar.

Nga deklarimet e para mësohet se 17 vjeçarja ka plagosur me thikë kunatin, sepse ky i fundit ka tentuar ta vrasë.

Vajza po hetohet në gjëndje të lirë ndërsa i plagosuri ndodhet në spital ushtarak.