Kalimtari aksidentohet nga furgoni i mallrave, humb jetën në vendngjarje

24

Një person ka humbur jetën në superstradën Lezhë-Milot.

Por ende nuk ka detaje mbi shkaqet dhe emrin e viktimës.

Personi është aksidentuar nga një furgon mallrash.

Shoferi është shoqëruar në polici për sqarime të mëtejshme.

Ky aks është problematik, teksa ka prodhuar shpesh ngjarje të rëndë si kjo e sotmja.