Ballina BOTA John Legend shpallet burri më tërheqës në botë

John Legend shpallet burri më tërheqës në botë

Këngëtari John Legend është shpallur nga revista prestigjioze “People’ si mashkulli më tërheqës për vitin 2019.

Lajmin e ka bërë të ditur dhe gruaja e tij modelja e njohur Chrissy Teigen e cila ka publikuar foton e tij në llogarinë e saj në Instagram ku ka shkruar: “Ke bërë një rrugë të gjatë zemër”.

Këngëtari u bë i famshëm me këngën “All of me”, ku preku shumë zemra me fjalët domethënëse.

Ai është i martuar me modelen Chrissy Teigen dhe janë prindër të dy femijëve të vegjël.

Foto e revistës