Ja si duket pa grim Nora Istrefi

35

Nora Istrefin rrallë herë e kemi parë në publik të pagrimuar dhe pa kurimin e zakonshëm që i bën fizikut të saj.

Por këngëtarja sapo na e dëshmoi se ajo është e bukur edhe pa ndihmën e buzëkuqit e penelit të syve.

Duke provuar një fustan tejet elegant në atelenë e Valdrin Sahitit, këngëtarja u shfaq krejtësisht “ujë e sapun”.

Lëkura e saj po rrezatonte e kjo na la të kuptojmë se Nora kujdeset për lëkurën dhe nuk iu shmanget tretmanëve.