Identifikohet polici që i dha fund jetës me armë zjarri

243

Ilirjan Lezo është 47-vjeçari që i dha fund jetës duke u vetëvrarë me pistoletë.

Bëhet fjalë për ngjarjen e ndodhur në zonën e Ali Demit, në Tiranë.

Mësohet se ai ishte punonjës i Policisë së Burgjeve, dhe dyshohet se aktin e vetëvrasjes e kreu me armën e shërbimit.

Janë të paqarta arsyet që e shtynë drejt këtij vendimi.

Po punohet për të mësuar më shumë rreth ngjarjes.