Identifikohet personi i pajetë i gjetur në Liqenin e Pogradecit

247

Personi i gjetur ditën e sotme i pajetë në liqenin e Pogradecit është identifikuar.

Mësohet se ai është Sotiraq Ilo, një i moshuar që kishte humbur kontaktet me familjen prej mëngjesit të kësaj të diele.

Trupi i tij u gjet në vendin e quajtur ‘’Ura e qytetit’’, dhe nuk janë vënë re shenja dhune.

Policia ka nisur hetimet për të mësuar më shumë mbi ngjarjen.