Ballina Stil / Modë Ide kombinimesh për çdo ditë të muajit shkurt

Ide kombinimesh për çdo ditë të muajit shkurt

Shkurti erdhi dhe dimri është drejt fundit! Ne po kërkojmë për frymëzim stili më shumë se kurrë më parë dhe jemi shumë të lumtura, që blogeret janë gjithmonë këtu për të na dhënë ide veshjeje.

Palltot me dizajnë, aksesorët e kuq dhe palltot klasike me ngjyra të ndryshme janë trendet më “in” të momentit ndaj më poshtë ju sugjerojmë disa ide nga më të ndryshmet për të kombinuar veshjet tuaja çdo ditë të muajit shkurt.

Kombino të zezën me blu

Le të flasë palltoja për ty

Pulovër sipër këmishës

Ngjyra për kapelën dhe shallin

Çantë me ngjyrë

Kombino pallton me këpucët

Vishu me të zeza, të bardhë dhe të kuqe

Vish bluzë me kapuç me pallto

Rrip me një pulovër “oversize”

Vendosni një spilë tek palltoja

Vish diçka rozë

Luaj me ngjyrat e bizhuterive

Një pallto që bën figurë me një veshje “casual”

Kombino çizmet me pantallonat

Fustan i gjatë me pulovër