Ballina SPORT Icardi te Juventus? Chiellini e ndjek në Instagram

Icardi te Juventus? Chiellini e ndjek në Instagram

Gazetari italian, Walter De Maggio dje shpjegoi se sulmuesi argjentinas ka nënshkruar marrëveshje me Juventusin, për këtë Inter mori masa ndaj tij.

Gjithsesi kjo mbetet vetëm një hipotezë e tij.

Ndërkohë sot ka qenë Giorgio Chiellini, i cili ka filluar të ndjekë në Instagram Icardin, pikërisht në këtë rrëmujë të madhe që po krijohet në kampin zikaltër dhe në zërat që dalin orë pas ore në media.