I vijet flaka gjatë natës një mjeti tip “Audi” në Elbasan

317

Një automjet tip “Audi” me targë As 019 SC është përfshirë nga flakët rreth orës 04:00 të mëngjesit të kësaj të diele në lagjen “Vullnetari” në qytetin e Elbasanit

Automjeti rezultoi se është në pronësi të Hyrjan Boshnjakut dhe ishte i parkuar në rrugë pranë pallatit ku banon.

Dyshohet për zjarrvënie të qëllimshme.