Ballina Aktualitet I vihet zjarri makinës së zyrtarit të Bashkisë, digjen dhe 4 të...

I vihet zjarri makinës së zyrtarit të Bashkisë, digjen dhe 4 të tjera në Vlorë

Makina e Genti Sherifit, drejtorit të Shërbimeve të Bashkisë së Vlorës iu vu flaka orët e para të mëngjesit të sotëm.

Flakët u përhapën duke djegur edhe 4 makina të tjera, përfshi atë të gruas së Sherifit.

Po puohet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.