I ishte bërë makth një 21 vjeçareje, e pëson keq i riu nga Elbasani

201

Policia e Elbasanit ka arrestuar ditën e sotme një 29-vjeçar, i cili përndiqte dhe kërcënonte në mënyrë të vazhdueshme përmes telefonatave dhe mesazheve në rrjete sociale një 21-vjeçare.

Matrialet hetimore i kaluan Prokurorisë së Elbasanit, për veprime të mëtejshme proceduriale.

Njoftimi i plotë i policisë: Elbasan

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Elbasan, arrestuan në flagranc shtetasin:

S.B., 29 vjeç, banues në Elbasan, pasi ky shtetas në mënyrë të vazhdueshme ka përndjekur, kērcënuar dhe shqetësuar nëpërmjet telefonit dhe në rrjetet sociale një shtetase 21 – vjeçare.

Matrialet hetimore i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës parë Elbasan, për veprime të mëtejshme proceduriale.