Horror në Tiranë, hidhet nga kati i 8-të 31-vjeçarja. Policia jep detajet e para

0
1

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Tiranë.

Tek “Unaza e Re”, është hedhur nga kati i 8-të, një vajzë e re.

Policia dhe një ambulancë ndodhet në vendin e ngjarjes. Nuk dihen ende motivet.

“Rreth orës 13:13, në zonën e Astirit shtetasja U. Q., 31 vjeçe, dyshohet se në kushtet e depresionit është vetë hedhur nga kati i 8 i pallatit, ku për pasojē ka ndërruar jetë

Po punohet për saqarimin e mëtejshëm të rrethanave të ngjarjes.”, njofton policia.