Horoskopi për të shtunën, 29 maj 2021, nga Paolo Fox

275

Dashi

Këtë të Shtunë, do të ketë distanca emocionale për t’u kapërcyer. Në punë, përpiquni të merrni kohën tuaj dhe të mos bëni zgjedhje të nxituara.

Demi

Në mbrëmje, pak ngazëllimi mund të kthehet. Përqendrohuni në aspektet e punës: e ardhmja me mundësi të reja ju pret!

Binjakët

Është një ditë vërtet pozitive për dashurinë, shfrytëzojeni sa më shumë! Në punë do të duhet t’i kushtoni vëmendje një mosmarrëveshje të parëndësishme.

Gaforrja

Problemet kanë dalë në fundjavë për disa kohë. Ju duhet të përpiqeni t’i jepni fund kësaj situate. Në punë duhet të shmangni teprimin.

Luani

Nëse keni pasur ndonjë vështirësi me partnerin tuaj, do të jetë mirë të zgjidhni konfliktet menjëherë. Në punë, përpiquni të jeni akomodues dhe mos merrni asgjë të mirëqenë.

Virgjëresha

Hëna është e favorshme, jeta juaj e dashurisë nuk mund të jetë më e mirë! Sidoqoftë, në punë, mos prisni njohje të madhe, të paktën për momentin.

Peshorja

Fundi i majit lë diçka për të dëshiruar, por qershori do t’ju gëzojë. Këto ditë, ju doni të ndryshoni gjithçka në punë, por tani nuk është koha e duhur.

Akrepi

Të flasësh për dashurinë do të jetë shumë e thjeshtë për ty sot. Në punë jeni në kapërcim të situatave të vështira.

Shigjetari

E shtunë shume interesante per ndjenjat. Sidoqoftë, në punë do të duhet të përballeni me disa probleme të vogla, por asgjë serioze.

Bricjapi

E shtuna do jetë e dobishme për të sqaruar disa çështje dashurie të mbetura të pazgjidhura. Në punë, ka shumë për të bërë, por planet tuaja janë të qarta.

Ujori

Çiftet me disa probleme do të duhet të zgjidhin konfliktet para mbërritjes së qershorit. Në punë, keni nevojë për disa ndryshime.

Peshqit

Në qershor, yjet më në fund do të kthehen në pozitive për sa i përket dashurisë. Në punë, shmangni neglizhimin e kolegëve dhe miqve.