Horoskopi për ditën e nesërme, e enjte 28 tetor

43

Horoskopi Paolo Fox, Dashi:

Në dashuri, Hëna është në disfavorin tuaj, ka mundësi që mosmarrëveshjet e vjetra të rishfaqen. Në punë do të dëshironit të ndryshoni gjithçka.

Horoskopi Paolo Fox, Demi:

Në dashuri dukeni aq të rrëmbyer nga problemet familjare, saqë ndjenja po ju zë një vend të dytë. Një ditë me kontraste në punë, kushtojini vëmendje kësaj të enjteje nëse përballeni me diskutime me eprorët.

Horoskopi Paolo Fox, Binjakët:

Në dashuri ka ende njëfarë armiqësie në çift, takime të reja për ata që janë beqarë. Në punë duhet të bëni një zgjedhje, kjo është një situatë ende pak e rëndë për shpenzimet.

Horoskopi Paolo Fox, Gaforrja:

Në dashuri keni frikën se diçka nuk shkon me partnerin/en tuaj, por kjo është vetëm një përshtypje. Në punë, lajme të shkëlqyera për ata që kanë probleme të pazgjidhura.

Horoskopi Paolo Fox, Luani:

Në dashuri gjatë kësaj dite të enjte 28, Hëna kthehet në shenjën tuaj të zodiakut, do të gjeni guximin të thoni atë që mendoni për partnerin. Në punë mund të shkoni një hap më tej.

Horoskopi Paolo Fox, Virgjëresha:

Në dashuri situata po përmirësohet pak, kujdes mos bëni hapa false. Shpërblime të mëdha janë rrugës për punonjësit e punësuar dhe ata që kanë një gjë të vetën.

Horoskopi Paolo Fox, Peshorja:

Në dashuri, në sajë të Venusit të favorshëm, për ata që janë beqarë ka mundësi për takime. Në punë pas dy ditësh shumë të vështira tani është koha për të ulur pak vrullin e punës.

Horoskopi Paolo Fox, Akrepi:

Në dashuri do të jetë e nevojshme të bëni një bilanc të situatës. Problemet duket të jenë fashitur dhe ju jeni sërish në qendër të vëmendjes, por për mirë. Në punë këshilla është të rifitoni pak qetësi, do t’ju duhej të ndjeni dhe pak më shumë siguri.

Horoskopi Paolo Fox, Shigjetari:

Në dashuri, Hëna e favorshme së bashku me Venusin do të zgjojnë pasionin në çift. Në punë, nëse keni nisur një punë të re ose dëshironi të bëni diçka të re, mos u dekurajoni.

Horoskopi Paolo Fox, Bricjapi:

Në dashuri, një ditë sqarimi me partnerin. Në punë nuk jeni tipi që kalon pa u vënë re, kur jeni të apasionuar pas një pune mund ta bëni më mirë se të gjithë të tjerët.

Horoskopi Paolo Fox, Ujori:

Në dashuri Hëna është në kahun e kundërt, ndaj bëni kujdes dhe mos krijoni përplasje. Në punë, ka ambicie që duhet t’i moderoni, ose të paktën të dini t’i kanalizoni më mirë, sidomos materialisht. Jo gjithçka vlen për arritjen e një qëllimi që mund të jetë vetëm ekonomik. Nuk do t’ju japë paqe dhe as nuk do t’ju çojë në një gjë të sigurt.

Horoskopi Paolo Fox, Peshqit:

Në dashuri, çiftet që kanë përjetuar një krizë të vogël mes 23 dhe 24 tetorit duhet të qëndrojnë të qetë deri në 31. Në punë do të ndiheni shumë më mirë këtë të enjte, nëse nuk konkurroni me askënd që e keni person të afërt. Përkundrazi, është e rëndësishme të bashkoni forcat. Vetëm atëherë do të përjetoni diçka vërtet pozitive.