Horoskopi i javës 7 shtator-13 shtator! A do të jetë një javë e mbarë?

32

Dashi:

Disa nga ju ndjehen të hutuar dhe të pavendosur, madje edhe vendimet e thjeshta për t’i marrë bëhen të vështira. Mundohuni ta kapërceni këtë periudhë as me ndihmën e të afërmve dhe miqve, merrni këshilla se çfarë të bëni.

Demi:

Ata që nuk kanë pasur guximin të ndryshojnë tani mund të vuajnë nga një gjendje stresuese. Në dashuri mund të ketë dyshime, nëse partneri shpërqendrohet ose nuk i përgjigjet telefonit, mund të reagoni keq dhe të shprehni ndonjë hutim.

Binjakët:

Nëse duhet të bëni marrëveshje biznesi, kjo është koha e duhur. Disa prej jush ndjehen të lodhur dhe të dëshpëruar, duke kaluar orë të tëra duke menduar për problemet. Jetoni jetën për atë ditë dhe kini më shumë besim tek vetja.

Gaforrja:

Ju po vuani pak nga kundërshtimi i Saturnit dhe mbase për këtë arsye ndiheni të lodhur. Në dashuri ndiheni më të sigurt në vetvete. Tani është koha për t’u rikthyer në lojë.

Luani:

Një mik ose i afërm mund të ketë nevojë për këshillën ose ndihmën tuaj. Ju jeni mirëkuptues dhe i vëmendshëm edhe ndaj të tjerëve dhe për këtë arsye shpesh konsideroheni si pikë referimi.

Virgjëresha:

Do të jetë një javë e përzier. Humori juaj mund të mbahet i kontrolluar nga angazhimet e punës dhe familjes, të cilat do të kërkojnë shumë përqëndrim.

Peshorja:

Ju do të përjetoni një situatë pozitive edhe falë paraqitjes së shkëlqyeshme të Venusit dhe Satunos. Edhe në fushën profesionale do të arrini disa suksese falë aspektit të favorshëm të Jupiterit.

Akrepi:

Java është premtuese për marrëdhëniet në çift, ju po rigjeni pasionin dhe dashurinë. Përfitoni nga kalimi i Jupiterit në shenjën tuaj, priten kënaqësi të mira në punë. Periudhë e shkëlqyer edhe për shëndetin dhe palestrën.

Shigjetari:

Ju mund të merrni rezultate të shkëlqyera, por ekziston gjithmonë dikush që ju pengon të arrini qëllimet tuaja. Të qenurit i vetëdijshëm për këto kufij ju bën të trazuar dhe nervoz, por zgjidhja për shqetësimet tuaja mund të ofrohet nga njerëzit që doni.

Bricjapi:

Ju do të jeni në gjendje të shfrytëzoni forcën tuaj të brendshme të favorizuar nga aspekti i shkëlqyeshëm i Mërkurit. Ju keni një vizion të qartë të asaj që ju rrethon dhe lehtë mund të identifikoni pikat e forta për të investuar.

Ujori:

Nuk është një periudhë veçanërisht me fat, ka shumë konfuzion dhe ju duhet të optimizoni aspekte të ndryshme të jetës tuaj. Ju i bëni gjërat me entuziazëm, por më pas nuk merrni reagimet e duhura ekonomike

Peshqit:

Ju jeni një shenjë shumë e ëmbël, por edhe shumë pretenduese. Kur nuk mund të merrni atë që dëshironi, siç është vëmendja e njerëzve të afërt, atëherë filloni të luani viktimën.