8 C
Durres, AL

DON'T MISS

Alban Skënderaj lajmëron koncertin e fundit dhe shkëputjen për një kohë...

Këngëtari i njohur Alban Skënderaj ka bërë së fundmi një postim paksa të çuditshëm në Instagram, ku njofton për një koncert të tij të...

PD, protesta e opozitës së bashkuar, rrugët që do të bllokohen...

Pasditen e sotme, duke filluar nga ora 18:00, opozita ka vendosur përshkallëzojë aksionin politik të mosbindjes civile, duke bllokuar akset kryesore të rrugëve në...

GADGETS WORLD

Francë, presidenti Macron njofton fillimin e dialogut me jelekverdhët

Presidenti francez, Emmanuel Macron ka njoftuar fillimin e debatit të madh publik, të promovuar në përgjigje të protestës së jelekverdhëve. Macron ka anuluar vizitën e...

LIFESTYLE

STAY CONNECTED

0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
14,000AbonentëAbonohu

LIFESTYLE

LATEST REVIEWS

Krujë, Policia e Shtetit zbardh shpërthimin me eksploziv në Nikël

Policia e Shtetit në Krujë ka zbardhur dhe dokumentuar ngjarjen e ndodhur mbrëmë në Nikël, ku një sasi lënde eksplozive shpërtheu pranë një mobilerie....