19 C
Durres, AL

DON'T MISS

Protestë para shtëpisë së Dritëro Agollit: Qeveria të mbajë premtimin, a...

Në 88-vjetorin e lindjes së poetit të madh, Dritëro Agolli, shoqata “Devolli” dhe klubi i shkrimtarëve dhe artistëve “Miqtë e Dritëroit” kanë protestuar para...

Ndryshime dramatike, ja sa do të shkojnë temperaturat në Tiranë në...

Rreth 8 në 10 qytete në botë do të përjetojnë ndryshime dramatike, sa i përket temperaturave, sipas studimit të 520 qyteteve kryesore të botuara...

Vaj ulliri për flokë të shëndetshëm e plot shkëlqim – Si...

Stresi, solucionet e ndryshme të larjes, mungesa e vitaminave e shumë faktorë të tjerë, lënë pasoja tek shëndeti i flokëve. Nevoja për rimëkëmbjen e tij...

LATEST ARTICLES