Greqi, 35-vjeçari shqiptar gjendet i vdekur në burgun e Trikalas

49

Greqi, një 35-vjeçar shqiptar u gjend i vdekur ne burgun e Trikalas.
Ai nuk u paraqit ne apelin e paradites dhe gardianet shkuan në qeli, ku u konstatua vdekja e tij.

Raportohet se është thirrur mjeku ligjor, ndërsa ka filluar dhe një hetim administrativ mbi rrethanat e vdekjes.
Emri i 35-vjeçarit nuk bëhet i ditur nga autoritetet greke.