Grabiti mbi 8 mijë € dhe miliona lekë në një banesë në Peqin, kamerat ‘kapin’ të riun

38

Një 24-vjeçar është identifikuar dhe shpallur në kërkim pasi akuzohet për grabitjen e një banese në fshatin Çelhakaj në pronësi të personit me inicialet I.B.

Ai  mësohet se ka marrë 8500 euro dhe 480 mijë lekë. Autori është Denald Topi, ndërsa policia deklaron se është identifikuar nga pamjet filmike dhe po punohet për ta arrestuar.