Ballina Kronikë Gjirokastër, vidhet gjatë natës një supermarket

Gjirokastër, vidhet gjatë natës një supermarket

Është grabitur një supermarket gjatë natës në Gjirokastër. Ngjarja ka ndodhur në pazarin karakteristik të qytetit jugor.

Mësohet se grabitësit kanë vjedhur para dhe mallra. Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për kapjen e autorëve.