Gjirokastër, digjet makina

39

Një automjet është djegur gjatë natës në Gjirokastër.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Meçitë”, dhe sipas policisë makina është në pronësi të Donjeta Xhelilit.

Ende nuk dihet shkaku i rënies së zjarrit, ndërsa policia ka nisur hetimet për zbardhjen e rrethnave të ngjarjes.