Ballina Stil / Modë Gërshetat anësore, trendi i fundit i kësaj stine

Gërshetat anësore, trendi i fundit i kësaj stine

Yjeve të famshme u pëlqen shumë të luajnë me gërshetat dhe sidomos këtë vjeshtë kemi parë shumë prej tyre.

Ka qenë Cara Delevingne e para që bëri trend gërshetat anësore por nuk është e vetmja që i pëlqen ky model flokësh.