Fushë-Krujë, aksident në autostradë, humbet jetën 58 vjeçari

24

Ndërkohë, në autostradën Fushë Krujë-Tiranë, në Tapizë, një mjet tip BMW, me drejtues shtetasin A.I., ka aksidentuar shtetasin G.K, 58 vjeç, banues në Tapizë. I aksidentuari ndërroi jetë në vendngjarje.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në ambientet e Stacionit të Policisë Fushë -Krujë dhe po pyetet në sqarimin e rrethanave të ngjarjes.