Ballina KULTURË Françeska Jaçe çmend fansat me foto të nxehta

Françeska Jaçe çmend fansat me foto të nxehta

Ajo u bë e famshme si pjesëmarrëse në Big Brother Albania, ndërsa tani Franceska Jace vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes me fotot e saj provokuese në rrjetet sociale.

Modelja, e cila është shumë aktive në Instagram së fundmi ka zbavitur fansat e saj me disa foto të nxehta, që i lënë shumë pak vend imagjinatës.

E shtrirë në shtrat, me një vështrim djallëzor dhe me të brendshme të bardha, Franceska shfaqet seksi dhe joshëse, duke tërbuar fansat që s’i kursejnë komentet dhe zemrat.