Flori Mumajesi u shfaq në pub me një bjonde: Zbulohet emri dhe imazhi i vajzës misterioze

71

Kur Flori Mumajesi u shfaq në orët e para të së dielës në një pub me një vajzë misterioze, të gjithë fansat e tij nisën të pyesnin se kush ishte ajo.

Mumajesi-bjondjaKur Flori Mumajesi u shfaq në orët e para të së dielës në një pub me një vajzë misterioze, të gjithë fansat e tij nisën të pyesnin se kush ishte ajo.

Kantautori u shfaq duke kënduar dhe kërcyer në një video krah një vajze bjonde, në një prej klubeve të natës në Prishtinë. Tashmë mund të kemi një përgjigje! Një burim për mediat tregoi se, vajza që shfaqet në video quhet Vivi Pitarka.

Sipas të njëjtit burim bëhet me dije se, ajo nuk është e panjohur në Kosovë, pasi është pjesë e “Win Music Freedom”, një iniciativë që mbështet dhe promovon eventet, koncertet apo festat e ndryshme.

Flori po shijonte muzikën e viteve ’90 në një klub nate në Prishtinë, ku ndodhej edhe Vivi, gjë që e dëshmuan përmes kësaj fotoje:
Nuk e dimë se çfarë lidhje ka Vivi dhe Flori, por besojmë se mes tyre ka thjesht miqësi.