Finalistët e ”Këngës Magjike 2018”

31

Vetëm pas pak fillon nata finale e “Kënga Magjike” ku do të ketë shumë surpriza por edhe do të shpallet fituesi i këtij viti, si dhe do shpërndahen shumë çmime të tjera.

Këngëtarët që do të performojnë sonte në Pallatin e Kongreseve dhe në garë për çmimin e parë, janë:

Flori Mumajesi, Artjola Toska dhe Bruno, Krusita, Klajdi Haruni, Rozana Radi, Ronela Hajati, Kejsi Tola, Erik Lloshi, Olsi Bylyku dhe Lorenc Hasrama, Ardit Cuni dhe Daniela Toci, Flori Nazifi dhe Inis Neziri, Venera Lumani, Aurela Gaçe dhe Eli Fara, Manuel Moscati & Matteo Beçuci, Era Rusi, Uendi Mancaku, Amela Agastra, Xhoi, Rovena Dilo & Onat, Fifi & Mc Kresha.