Fillon “vapa e tmerrshme”, ja temperaturat e javës që vjen!

87

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak lajmëron mbi vijimësinë e motit për javën që vjen.

Depërtimi i masave ajrore të nxehta me origjinë Afrikane do të sjellin mot të kthjellët dhe temperatura të larta.


Dita e enjte dhe e premte parashikohet të regjistrojnë vlerat me të larta.


Era do të jetë nga veriperëndimi-perëndimi me shpejtësi 1-7m/s, e cila hera-herës përgjatë vijës bregdetare do të fitojë intensitet deri në 12m/s.-lajmëron SH.M.U.

Nessuna descrizione della foto disponibile.