Fier, sherr me thika mes kushërinjve, plagoset njëri prej tyre

63

Një 46-vjeçar është plagosur me mjet prerës pasditen e sotme, pas një konflikt mes disa të afërmve.

Ngjarja ka ndodhur në Patos, rreth orës 17:25.

I plagosur në bark dhe mushkëri ka mbetur shtetasi Eduard Haxhiaj, por fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

“Sot rreth orës 17:25, shtetasi E.H, 46 vjeç, banues në Patos, në rrethana ende të paqarta është dëmtuar me mjet prerës dhe ndodhet në Spitalin Rajonal Fier nën kujdesin e mjekëve”, njofton policia.