Fier, qytetari godet juristin e Hipotekës

63

Një 57-vjeçar në Fier është arrestuar pasi goditi me grushta jurisitin brenda Hipotekës së vendit.

Mësohet se arrestimi i shtetasit Astrit Shanaj u bë pasi dyshohet se në institucionin e Z.V.R.P.P Fier, ka kërkuar shërbim për të cilin nuk kishte bërë aplikim më parë dhe pas konfliktit me fjalë ka goditur me grushta brenda institucionit, juristin D.H, 30 vjeç.