Fier, përplaset makina e policisë, plagoset polici

32

Një aksident është shënuar sot në aksin Levan- Fier. Burime nga vendngjarja bëjnë me dije se në aksident janë përfshirë një mjet policie dhe një ‘Fuoristradë’, ndërsa një punonjës policie ka mbetur i plagosur.

Aksidenti ka ndodhur në fshatin Kashisht të Fierit.