Ballina Aktualitet Fier, përplasen gjashtë makina

Fier, përplasen gjashtë makina

Një aksident i rënë ka ndodhur mbrëmjen e së martës në qytetin e Fierit. Lapsi.al mëson se në aksident janë përfshirë 6 automjete.

Nga burime në vendin e ngjarjes mësohet se nuk ka viktima, por vetëm disa të lënduar dhe dëme materiale.