Fier, makina përplas 72-vjeçarin me motor

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e së hënës në aksin rrugor Fier-Mbrostar. Ngjarja ndodhi në vendin e quajtur ura Mbrostar .

Një makinë përplasi një 72-vjeçar që po udhëtonte me motor.

I moshuari Asllan Veliu mbeti i dëmtuar lehtë nga aksidenti dhe u dërgua në spitalin e Fierit për ndihmë mjekësore.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton shkaqet e aksidentit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *