Fier, kontrollohen banesat e protestuesve, shoqërohen disa simpatizantë të PD-LSI

28

Policia e Fierit ka filluar kontrollet në banesat e shumë protestuesve në Fier, Patos dhe Roskovec

Sipas kreut të PD Fier, Luan Baçi në Patos dhe Roskovec ka pasur disa shoqërime në polici

Të shoqëruarit janë anëtarë dhe simpatizantë të PD dhe LSI, që kanë krijuar tensione gjatë zhvillimit të protestave.